DRESY BUDOU 16.7.2015!!!
- 7. 7. 2015
- Minut čtení: 1
Dnes jsem obdržel fakturu na naše historicky první dresy od firmy Bison. Proto tímto žádám všech deset zájemců o dresy, aby zaplatili 575 Kč co nejdříve, jmenovitě Martin Pavela, Petr Bujnošek, Štefan Staruch, Michaela Sládková, Michaela Pavelová, Adam Zelík, Marek Vincour (mladší), Marek Vincour, Ondřej Vojtášek a Matěj Radil. Zaplatit můžete pomocí přiloženého QR kódu nebo mě kontaktujte a já vám poskytnu platební údaje :).
Mají zaplaceno všichni :)























Komentáře